Це наше рідне, українське : збірка поезії, 2024. — 216 с.

Придбати книгу

Вибір місця для гри
Бесіда про безпечні ігри

Мета: дати дітям відомості про те, де можна гратися, а де не можна; прищеплювати навички правильної поведінки під час гри; вчити вибирати місце для гри, виховувати бажання берегти своє життя і життя інших людей.

Гратися люблять всі — дорослі і діти. Тільки у дітей — дитячі ігри, а в дорослих вони трішки інші. Але гра — це дуже цікаво і весело. То ж хто може собі відмовити в грі? Та ніхто! Всі люблять гратися! Але для цього треба вибрати правильно місце, час, предмети, якими можна гратись і, звичайно, друзів. Почнемо з того, що друзів ти сам собі вже вибрав, бо у вас спільні інтереси і погляди, предмети також... Хоча почнемо по порядку, з місця, де ти будеш гратися. Здається — так просто! Де захотів, там і граєшся, розважаєшся, але ж — ні. Місце для гри правильно вибрати дуже важливо, бо від того, де будеш гратись, може залежати твоє життя і здоров’я.

То ж, почнемо з казки, яка розповідає про малих Вовченят, які не вміли вибирати місця для гри, добре запам’ятай, їхні пригоди стануть тобі добрим уроком, бо народна мудрість каже: «Розумний на чужих помилках вчиться, а дурень — на своїх», «Все добре переймай, а зла — уникай», хоч людина в житті без пригод не проживе, та «Хто опарився на молоці, той на воду дує». Ото ж...

Вчитель читає казку «Казка про Вовченят».

Діти, ви зрозуміли з казки, де гратися не можна? А де гратися?

Діти отримують ілюстрації і виготовляють плакати, наклеюючи їх на великий аркуш паперу «Тут гратись не можна», «Безпечні місця для гри».

Запам’ятай небезпечні місця для гри

Горища, підвали, ліфти, трансформаторні будки, дахи різних будівель, всі драбини, високі дерева, сходи, каналізаційні люки, швидкісні автомагістралі, дороги, будівельні майданчики, кар’єри, старі будівлі, залізниці — все це несе загрозу для життя і здоров’я.

Запам’ятай безпечні місця

Грайся на ігрових майданчиках, в ігрових кімнатах, у коридорах школи на перервах, на подвір’ї, у парках і скверах, коли є дорослі поруч, у відведених для гри місцях. Але коли починає сутеніти, іди додому навіть із цих безпечних місць.

Тест

Граємось влітку в хованки. Куди ж заховатись, щоб довше не могли знайти?

  • У підвал
  • На горище
  • У ліфт
  • За дерево
  • У старий будинок, де вже ніхто не живе
  • У каналізаційний люк
  • У трансформаторну будку
  • За хату

Подякувати автору

4149 6293 5206 2541

Красоткіна Надія Григорівна

Відеозаписи у виконанні та за участі Надії Красоткіної.

Перегляньте усі відеозаписи на YouTube

Відеозаписи творів Надії Красоткіної у виконанні дітей та дорослих.

Перегляньте усі відеозаписи на YouTube