Це наше рідне, українське : збірка поезії, 2024. — 216 с.

Придбати книгу

Зустріч з веселим вітерцем
Ранкове спілкування вчителя з учнями у початковій школі

Вчитель. Доброго ранку, мої найкращі на Землі, діти! Вітаю усіх на нашій ранковій зустрічі, бажаю міцного здоров’я, радості та успіхів у навчанні. Усміхніться, діти, щиро один одному і гарно привітайтеся, подаруйте свою любов, доброту і тепло свого серця. (Діти вітаються.) Сьогодні, ідучи до школи, ви відчули, що надворі вітряно, але це теплий і веселий вітерець, він піднімає настрій і не дозволяє сумувати. А що таке вітер? Це повітря, якому скучно стояти на місці, бо хочеться бігати, стрибати, веселитися, як і дітям чи не так? Отже, вітрець прилетів до нас вранці, щоб порадувати всіх, створити дивовижний і піднесений настрій. Він приніс з собою щось хороше, а саме: ніжне тепло; аромати від квітів і землі; посмішку на личках, тому що цілує кожного в щічку і дарує нам свою любов!

Веселий вітер прилетів,
До міста, до села, до нив.
У гіллі весело співає,
І нас з початком дня вітає!

А ще він запрошує нас до ранкового танцю, бо хіба ж можна всидіти, коли прилетів веселий вітер? Ставайте всі парами і дружно потанцюємо під музику. (Діти танцюють під музику вальсу.) А тепер кожен з вас нехай подарує товаришеві те слово-побажання, яке йому наспівав веселий вітер.

Це можуть бути такі слова: бажаю тобі щастя; радості, творчості, удачі, успіхів, світла, сонечка, доброго здоров’я, терпіння, наполегливості, посидючості, гарного настрою, польоту, старання…

Діти, тримаються за руки і кажуть одне одному слова-побажання почергово.

Ви, діти, просто молодці, адже такі гарні побажання подарували одне одному. Я пишаюся вами, ви дуже хороші!

Урок вже буде починатись.
Пора нам за роботу братись.
То ж будемо нове щось вчити.
Старайтесь! Я люблю вас, діти!

Подякувати автору

4149 6293 5206 2541

Красоткіна Надія Григорівна

Відеозаписи у виконанні та за участі Надії Красоткіної.

Перегляньте усі відеозаписи на YouTube

Відеозаписи творів Надії Красоткіної у виконанні дітей та дорослих.

Перегляньте усі відеозаписи на YouTube