☼ Подякувати автору ☼

4149 6293 5206 2541

Красоткіна Надія Григорівна

Зустріч з зимовою казкою
Ранкове спілкування вчителя з учнями у початковій школі коли надворі казковий іній

Вчитель. Доброго ранку, мої найкращі! Вітаю вас на ранковій зустрічі і бажаю вам чарівного і казкового дня! Сьогодні надзвичайний ранок, ви зустрілися зі справжньою зимовою казкою. Вся земля вкрилася пухнастим інеєм і стоїть ніби заворожена, тиха, гарна, дивовижна, біла-біла. Давайте підійдемо до вікна і налюбуємося цією дивною красою.

Звучить спокійна і гарна мелодія. Діти підходять ближче до вікна і насолоджуються красою зимового ранку.

Запам’ятайте, діти, цю ранкову красу зимового дня, збережіть пам’ять про зимову казку. Погляньте, кожна гілочка вбрана в білий пухнастий іній, здається, що все хутряне, дивовижно гарно!

Все надзвичайне і казкове,
Біленький іній всюди-всюди.
Довкілля просто пречудове.
Дивуються красі цій люди.

Діти милуються красою зимового ранку, добирають слова, щоб охарактеризувати цю красу і діляться ними одне з одним. Ці слова вчитель може записати на дошці, щоб діти з ними познайомились і вибрали для себе найкраще: іній білий, пухнастий, іскристий, дивовижний, чарівний, сріблястий, волохатий, казковий, чудовий, ніжний, красивий, незбагненний, чистий…

Краса холодна, просто незбагненна,
Бо все незвичне, дивне, чарівне…
Вона казкова, біла і натхненна…
Дивує і захоплює мене.

Така краса захоплює людське серце, дарує кожному хороший настрій. Отже і ми подаруймо один одному хороші слова, щоб настрій у нас став хорошим і на серці потеплішало. Станьмо в коло, подаймо один одному руки і щиро усміхніться, дивлячись в очі. Я скажу свої слова — я люблю вас усіх, ви найкращі діти і я у вас вірю. А тапер ви висловіть свої почуття своєму товаришеві, що стоїть справа, а потім тому, хто стоїть зліва.

Це можуть бути слова: я тебе люблю, я тобі довіряю, вірю в тебе, ти хороший, найкращий, добрий, мудрий, розумний, привітний, чарівна, красива, симпатичний, чемний, серйозний, весела, дивовижний, роботящий, ти мені люба, ти дуже мила, надзвичайна, я тебе поважаю…

А тепер, діти, давайте потанцюємо веселий танок, щоб у нас прибавилось сил до праці на цілий день, адже нас чекає багато нового.

Діти виконують танець під музику.

Краса завжди на творчість надихає,
Дає наснагу, сили надає.
Веселий дзвоник зараз пролунає.
То ж всі за парти, в нас завдання є!
То ж будемо трудитися й радіти,
Ви всі найкращі, я люблю вас, діти!

Відеозаписи у виконанні та за участі Надії Красоткіної.

Перегляньте усі відеозаписи на YouTube

Відеозаписи творів Надії Красоткіної у виконанні дітей та дорослих.

Перегляньте усі відеозаписи на YouTube