Це наше рідне, українське : збірка поезії, 2024. — 216 с.

Надія Красоткіна. Це наше рідне, українське

У цій книзі зібрані вірші про наш рідний край, його красу і неповторність; про традиції українського народу, його культуру і побут; про доброту як характерну рису українців; про українську мову, щоб розкрити перед читачем її багатство і красу, її співучість і м’якість, щирість і дотепність.

Вартість книги — 170 гривень.

4149 6293 5206 2541

Красоткіна Надія Григорівна

Зустріч з сонечком
Ранкове спілкування вчителя з учнями у початковій школі

Вчитель. Доброго ранку, дорогі діти! Вітаю вас на ранковій зустрічі, зичу вам усім міцного здоров’я, творчої наснаги і високої працездатності! Привітайте один одного потиском руки і гарним словом-побажанням. (Діти вітаються.) А зараз сідайте і погляньте у вікно! З-за обрію випливло яскраве сонечко! Воно заглянуло до нас у клас і щиро усміхнулося.

Встало раннє сонечко, освітило все.
У моє віконечко доброту несе.
І любов дарує всім, радість і тепло,
Щоб у серці в кожного сонечко цвіло.

Усміхніться і ви йому, діти. (Діти усміхаються.) Як приємно, коли настає такий гарний і сонячний ранок. А сонце піднімається все вище і освітлює наш клас, дошку, стіни і наші зошити. Воно несе кожному з нас промінці світла, тепла, доброти, краси, дарує щастя і радість, посилає цих променів багато-пребагато, щоб усім вистачило.

То ж давайте з вами, діти, візьмемо в свої долоньки ці промінчики (Діти простягають до сонця долоньки.) А тепер притуліть їх до своїх грудей, щоб вони зайшли до вас у саме серце і стали там світити маленькими сонечками. Щоб ви, так як і сонце, йшли до людей з добром, несли тепло, світло, радість, любов, гарний настрій, щастя. (Діти притуляють долоньки до грудей.) Ось погляньте на дошку, скільки там сонячних і теплих слів, прочитайте і виберіть одне з них, щоб подарувати його товаришеві по парті.

Діти читають про себе слова з дошки.

Це можуть бути такі слова: доброта, любов, тепло, світло, радість, чарівність, щирість, щедрість, краса, диво, казка, сонце, ласка, турбота, настрій, лагідність, людяність…

А тепер подаруйте один одному одне сонячне слово, яке йде від душі. То ж я почну, а ви продовжите. Я дарую вам, діти ціле море любові, доброти і тепла. А тепер починайте ви ділитись словами-подарунками.

Діти говорять один одному слова, починаючи з першої парти.

Молодці, ви обмінялись гарними словами-подарунками, і настрій у всіх став сонячним. То ж давайте поспіваємо (або потанцюємо під музику), щоб увесь день став для нас радісним.

Діти танцюють або співають пісеньку про сонечко.

Від сонця світиться березова кора,
Радіє сонцю і Земля, і Небо.
А нам уже навчатися пора.
Я вас люблю, то ж буде все, як треба!

Відеозаписи у виконанні та за участі Надії Красоткіної.

Перегляньте усі відеозаписи на YouTube

Відеозаписи творів Надії Красоткіної у виконанні дітей та дорослих.

Перегляньте усі відеозаписи на YouTube