А от і літечко вже стало на порозі
А от і літечко вже стало на порозі,
Краса довкіл, співають солов’ї.
Ми всі тепер на чарівній дорозі —
У розквіті сади, ліси, гаї…
Усе живе, природа надихає!
Все роль свою виконує в житті…
Людина теж і творить, і кохає…
І в кожного із нас свої путі.
А літечко — пора для всіх чудова,
Бо є тепло і сонечко, й краса.
Й пора, мабуть, найкраща світанкова,
Як на травичці ще блищить роса
І пахне м’ята, цілий світ в серпанку,
І дивовижні скрізь дзвенять пісні…
Хвилини ці бувають лише зранку:
Привабливі, найкращі, чарівні.
Тож вдосвіта ще встати намагайся,
Як тільки-тільки сонечко встає.
Побачити найкраще постарайся,
Бо в цьому щастя й зміст глибинний є…