Бо ж ту весну ніяк не зупинити
Ще так далеко й довго до весни,
Ще надворі мороз і заметілі.
Але весна уже приходить в сни
Й приносить в мрії первоцвіти білі…
Вони під снігом, ще у темноті,
Але вже хочуть сонечку радіти.
Такі чарівні квіти і прості,
І ніжні-ніжні, як маленькі діти.
Ще навкруги завії і сніги,
Та вже про волю мріють перші квіти
І в котиках вербових береги,
Бо ж ту весну ніяк не зупинити.