Все ласки сповнене й краси
Весна до літа повертає,
А скільки квітів — дивина!
Півонія скрізь зацвітає
Пахуча, ніжна і ясна.
І півники позацвітали
Вдяглися в різні кольори!
У себе ніжність всю ввібрали…
І сяє сонечко згори!
Така краса — не описати!
Теплінь від сонечка іде.
Усе це хочеться обняти,
Бо кращого нема ніде,
Як рідний край, ліси й долини,
Двори й пташині голоси…
Це найрідніше для людини —
Все ласки сповнене й краси…