Людина мусить світло дарувати
Жорстокість, підлість входить у людину,
Якщо відкрити серденько для зла.
Про це ми пам’ятати всі повинні
Й робити все, щоб стежечка вела
До мудрості, до світла і любові,
Щоб з добротою в серці всі жили
А душі, як хвилини світанкові
У світ іскристий радісно вели.
Людина мусить світло дарувати,
А не, як демон, у пітьму вести.
Для себе світ повинна відкривати
І з добротою по життю іти…
Усі ж ми люди й треба пам’ятати,
Що лише раз прийшли у це життя.
І Землю цю ми мусим врятувати,
Щоб не було в нас потім каяття.
Тому живіть у серці з добротою,
І зачиніть усі шляхи для зла.
Ідіть в життя дорогою ясною,
Щоб доля в вас щасливою була.