ОЙ, як же довго лютий в нас триває
ОЙ, як же довго лютий в нас триває!
Ось другий рік кінчається уже.
Найкращий цвіт наш молодий зриває.
Хтось каже, ще триватиме… Невже?
Війна іде і їй немає спину,
А ворог лізе, наче саранча…
В усі віки стріляє нам у спину,
Але загине! Від свого ж меча!
І буде так! Та лютий ще триває,
Бо лютий час і люті вороги.
Москаль так люто наш народ вбиває,
І ця робота оркам до снаги…
Та ми повинні ворога здолати,
Хтось сумнівається? Себе ще береже?
Ми мусим Україну врятувати,
Бо як не зараз, то ніколи вже…