Останній день свій осінь нам дарує
Останній день свій осінь нам дарує
І завтра вже зима прийде до нас.
А осінь в світ за очі помандрує,
Лиш спогади залишить в добрий час..
Які в нас будуть спогади про неї?
Та різні мабуть, хто які зберіг…
Згадає кожен з висоти своєї,
Бо в кожного в думках є свій поріг.
Хтось збереже красу, що надихає,
А хтось кав’ярню, у якій сидів…
Ще хтось страшну війну, що не вгаває,
І ті окопи у яких він жив…
У кожного свої і спогади, і долі…
Та осінь відійшла, пора вже їй.
І стелиться сніжок у чистім полі,
І вже не за горами буревій…
А хочеться всім дуже перемоги,
Щоб той сигнал тривоги більш не гув.
Щоб розміновані були усі дороги
І у наступну осінь мир в нас був!