Ось така зима
Зимовий день… І трохи сумно стало,
Бо сирість, а морозу геть нема…
І радості від цього зовсім мало,
Бо ж січень надворі, у нас зима…
Але на зиму зовсім щось не схожа,
Усе дощі, розкисли всі поля…
Прогляне сонце, днина гарна й гожа,
І де-не-де розквітла вже земля.
Така зима. Де того снігу взяти,
Щоб в білу казку діток завести,
Щоб на санчатах діток покатати,
І бабу снігову в дворі звести…
Змінилась вщент у нас тепер погода,
Про лижі й санки мови вже нема.
Хурделиць й заметіль немає… Шкода…
Повсюди квіти. Ось така зима…