О, як же в нас красиво
Які чарівні ранки в Україні!
Краса безмежна скупана в росі…
А небеса бентежні, сині-сині
І вся земля у радісній красі.
Куди не глянь — повсюди щастя й диво,
Краса довкіл — очей не відвести…
Усе заквітчане… О, як же в нас красиво!
І хочеться у цю красу зайти
Й насолодитись, сили зачерпнути,
Щоб сонечко в людській душі цвіло.
І завжди в тиші та у мирі бути,
А всюди радість, пісня і тепло…
Хай буде так! Так людям треба жити…
Без війн, печалі, в щасті і теплі…
І світ чарівний серденьком любити,
Бо всі ми люди на святій Землі.