Природа рада — літечко іде
До літа наближаємось швиденько,
Його стрічають співом солов’ї,
А цвіт з дерев злітає помаленьку,
У пишній зелені стоять усі гаї.
І так красиво! Цвітом луг буяє!
У ніжну зелень вбралися поля.
І щира пісня вдалині лунає…
Така красива й радісна Земля.
Радіють люди цій красі і вроді,
Природа рада — літечко іде!
Все тішиться теплесенькій погоді,
Радіють навіть, коли дощ іде.
Бо це чудово! Все природі треба
І сонечко, і дощик надворі,
І щедра голубінь ясного неба,
Й краса-веселка часом угорі.
Краса людині серце звеселяє,
Натхнення їй і сили додає.
І до висот духовних піднімає,
Бо у красі велика мудрість є.