Родинне дерево потрібно знати
Людське життя… Воно завжди цікаве,
Бо в нім багато дивного всього.
Буває гарне, добре і лукаве,
У ньому не буває лиш чого?
Та все в нім є: і сльози, біль та горе,
І щастя, й радість теж у ньому є.
Любові й доброти там ціле море,
І злості також… Кожному своє.
Нам це життя батьки подарували,
А їм подарували їх батьки…
Діди стежки далекі торували…
Тож роду так складалися рядки…
Родинне дерево потрібно знати!
Воно про кожного несе знання.
Все в ньому чітко треба розібрати,
Щоб жити праведно, не навмання.