Та треба залишатися людьми
Життя у всіх нас — це барвиста гама,
Де є холодні й теплі кольори…
Є радість, щастя, а буває й драма,
Бувають втрати й чарівні дари…
І передбачити усе це неможливо,
Майбутнього нам знати не дано.
Ми вміємо творити власне диво,
Та є й падіння іноді на дно…
А як же хочеться, щоб не було падіння,
Щоб все чудово у житті було.
Духовного не стало зубожіння,
А завжди радість, щастя і тепло!
Але в житті по-різному буває…
Не все так гладко, як хотіли б ми.
Воно нас в прірву іноді кидає…
Та головне — лишатися людьми
І сонце у своїй душі ростити,
Нести у серці світло доброти.
Любити світ і мудро в ньому жити,
Назустріч течії не раз пливти.
В житті у всіх нас є випробування.
Вони для того, щоб мужніли ми.
Життя несе і зраду, і кохання…
Та треба залишатися людьми.