Такі мої бажання й мрії
Я дуже прагну щастя і тепла…
Мої бажання світлі, добрі, щирі,
Щоб вся планета в радості жила,
Щоб світ зацвів у добрості та мирі.
Щоб зрозуміли істину просту
Всі люди і тяглись до світла.
Й несли у Всесвіт щедрість, доброту
І, щоб душа у кожного розквітла!
І це чудово! Люди ж ми усі
І нам потрібен мир, щоб гарно жити.
А вранці йти по стежці у росі
І щось прекрасне, радісне творити.
Та чарівні у світ нести пісні,
І зводити міста красиві й світлі.
Щоб всі дороги в нас були ясні,
А всі луги чарівні і розквітлі.
Я прагну миру, щастя, як усі…
Бо ж жити на Землі чудово в мирі,
У доброті, у радості, в красі.
Такі мої бажання й мрії щирі.