То знову дощик хмарка принесе
Казали дощ пройде, але немає…
І навіть хмари з неба відпливли…
Таке ото з прогнозами буває,
Тож хмари щось сюди не дотягли,
Хоч і були! На небо залітали,
Та щось у нас пролитись не змогли…
І зараз з неба геть повідпливали,
Й прогностиків, звичайно, підвели.
Але нічого, ще колись проллються,
І відгримить гроза не раз й не два…
Й прибиті трави гордо розігнуться,
У квітів стане вища голова…
Бо підростуть, напоєні дощами,
І зацвітуть, порадують усе.
І знову сонце зацвіте над нами,
То знову дощик хмарка принесе.