Тому всьому повинні вчитись ми
Уроки щастя… Що воно таке?
Хіба ж то щастю можна научити?
Питання це, звичайно, нелегке,
Але нам в цьому світі треба жити
І бути всім щасливими людьми
Та всім навколо щастя дарувати.
Тому всьому повинні вчитись ми:
І усміхатись, й гарно розмовляти,
І спілкуватись, бесіди вести,
Слова чарівні там, де слід вживати…
А ще з прогресом завжди в ногу йти
Й на поворотах з траси не злітати.
Тому учитись треба день при дні,
В усьому власну душу гартувати.
Тоді і будуть дні у нас ясні
І всі ми будем завжди щастя мати.