Тому у світі треба мудро жити
У цьому світі треба мудро жити
І бачити красу, що він несе.
Та треба ще красу й собі творити,
Й нести у дивосвіт найкраще все!
Тоді до тебе Всесвіт відгукнеться
І подарує щастя і тепло.
І доленька до тебе усміхнеться,
Й відступить зразу горе, біль і зло…
І враз душа наповниться по вінця
Любов’ю й щастям, світло принесе…
І щедро піднесе тобі гостинця,
Та від задуми й смутку враз спасе…
Тому у світі треба мудро жити,
Любов у серці мати й доброту…
Й життя, яке тобі дано, любити!
І йти завжди натхненно до мети.