Тут байдужих лише нема
Відлетіли успішно свята…
Їх зимою було багато.
Тож сьогодні пора непроста…
Хтось відчув, а хтось ні, що свято.
Хтось на фронті… Які свята?
Коли смерть над всіма чигає…
Хтось в тилу — робота крута!
Все потрібне на фронт ганяє.
Хтось тихенько шкарпетки плете,
Інший речі потрібні шиє.
Допомога для фронту — святе!
Кожен робить все те, що вміє…
Хтось же хліб для людей пече,
Хтось вареники робить вміло…
Тож в тилу теж у нас гаряче,
Є у кожного власне діло.
Тут байдужих лише нема,
Є у всіх лиш одна дорога,
Щоб скоріш минула зима
І прийшла до нас перемога.