У Всесвіті — Земля найбільше диво
У Всесвіті — Земля найбільше диво!
Бо тут усе живе, росте, цвіте…
Є рід людський, який живе щасливо,
Й повідомляє Всесвіт весь про те!
Тож для життя Земля в нас благодатна —
Це рай, в якому казка й дивина!
Бо для живих істот вона придатна,
Можливо в просторі така і не одна…
Але подібних ми ще не зустріли,
Хоч ми так мало знаємо в житті.
Та мріємо, щоб ми найти зуміли
І по одному з ними йшли путі…
Земля — це казка і найбільше диво,
Яке любити треба й берегти.
Тоді ми жити будемо щасливо,
Зуміємо пізнати всі світи…
Відкриємо планети невідомі,
Побачимо ще й інший вид життя…
І жити будемо без війн, свідомо
І буде в нас щасливе майбуття.