Усе найкраще в світі від любові
Усе найкраще в світі від любові
І доброти, та милих, ніжних слів.
І вчинки наші, й думи пречудові…
Хто не любив, той, мабуть, і не жив…
Все від любові: щастя і натхнення,
Патріотизм і подвиг в кожну мить…
І найщиріші наші одкровення…
Тож для людей любити — значить жить.
А без любові жити неможливо:
Усе тускніє, облітає цвіт…
І вітер у гіллі гуде тужливо,
Стає безликим і безбарвним світ.
Тому любов’ю серце зігрівайте
І доброту у душах воскресіть.
Вогнем любові до людей палайте,
І Землю дорогу й святу — любіть!