Подякувати автору

5363 5421 0392 4131

Красоткіна Надія Григорівна

Надія Красоткіна. Ода вчителю

Ода вчителю. Збірка поезії.

Вірші про людину та людські стосунки

Учитись жити

Як легко все навколо зруйнувати!
Та й навіть звично, як в душі пітьма.
Не треба думати і довго мудрувати,
Це ж просто так — було і вже нема…
А як же просто скрізь красу згубити,
Зірвати квіти, що несли тепло.
Чи ліхтарі у паркові розбити,
Щоб темно й страшно тут комусь було…
Чи стіни підло так розмалювати,
Що щойно пофарбовані були.
Чи деревце посаджене зламати,
Магнолії забрати, що цвіли…
Так легко кинути непотріб на дорогу…
До смітника ж не сила донести…
І люте серце не заб’є тривогу,
Щоб це довкілля якось зберегти…
О, люте серце… Скільки зла у ньому…
Там ненависть, неприйняття краси…
Не те, щоб посадити щось самому,
І щастя бачити у крапельці роси,
Не те, щоб для людей добро створити,
Щоб серце тішилось й краса жила,
А знищити, зламати, розтрощити,
Щоб всюди геть анархія цвіла,
Сміття розкидане і бруду по коліна,
Фальшивий регіт і пласкі слова…
Все це руйнує тих людей нестримно.
І та енергія страшна, але жива.
Вона бурлить і спину їй немає,
Вона невпинна, в ній лютує зло.
Вона їх душу стрімко роз’їдає,
А може і душі там не було?
Ніхто з них квітку і не вмів садити
Чи деревце, щоб велетом зросло.
Чи щось хороше для людей зробити…
Воно як бур’янець собі росло.
Й ніколи в мріях в небо не летіло,
І в тому серці доброти нема.
Там все завмерло і заледеніло
І в голові там порожньо, пітьма…
А всім себе виховувати треба,
Із серця викорінювати зло.
Щоб в доброті й красі була потреба,
Щоб серце золоте в людей було.
Людина в світ прийшла добро творити,
Й красу довкілля ревно берегти.
Щоб всі в добрі і в щасті вміли жити
І з щирим серцем по життю іти.

Відеозаписи у виконанні та за участі Надії Красоткіної.

Перегляньте усі відеозаписи на YouTube

Пісні на слова Надії Красоткіної.

Перегляньте усі відеозаписи на YouTube

Вірші Надії Красоткіної у виконанні дітей та дорослих.

Перегляньте усі відеозаписи на YouTube