Хай гріє серце сонце доброти
Закономірність у житті цім є:
Усе, що робиш вернеться до тебе…
Одержить кожен у житті своє.
І це усім нам пам’ятати треба.
Як добре робиш, то добро й прийде,
А робиш зло — на зло і сподівайся.
Й від цього ти не дінешся ніде,
Тож краще добрим бути намагайся.
Бо доброта — це щирість і тепло,
Любов, турбота про людину, ласка,
Щоб добре всім і кожному було…
І пам’ятайте це в житті, будь ласка.
Й ніколи не несіть у серці зла,
Бо зло руйнує душу і вбиває.
Хай буде більше в серденьку тепла,
Яке усіх навколо зігріває.
Хай гріє серце сонце доброти
І зірочка любові в грудях сяє,
Щоб легко по життю було іти…
Ну, а без цього добре не буває…