Хай серденько добрішим наше буде
Хай серденько добрішим наше буде,
Любімо тих, хто поруч з нами йде.
І не берімо прикладу з Іуди,
Бо не туди цей шлях нас заведе.
Добро робити людям поспішаймо,
Стараймось до людей любов нести.
Про нашу душу в першу чергу дбаймо,
Щоб з світлом і теплом в душі іти.
Для щастя людям небагато треба,
Любов людей і тиша, доброта.
Чарівна синява ясного неба
І усмішка легенька і проста.
Бо найцінніше — це життя людини,
Як є воно, то миле й гарне все.
Цінуймо і миттєвості, й хвилини,
Бо час нестримно нас кудись несе.
І в мить якусь, це може все минути,
Назавжди нас поглине чорна тьма.
А ми цього не хочемо збагнути
І не цінуємо життя… Дарма…