Хвилини ж щастя треба берегти
Вже так не буде, як колись було…
Бо все проходить і усе минає.
І не повернеться оте тепло,
Що нині нашу душу зігріває.
Бо все проходить, змінюється все:
Життя, природа і людські стосунки…
А час усіх нас врізнобіч несе,
Й усім дарує різні подарунки…
Комусь дарує щастя глибину,
Комусь удачу, визнання чи владу…
А іншому тривогу ще й значну,
А то якусь важку печаль чи зраду…
Хвилини ж щастя треба берегти
І цінувати, що життям дається.
І до людей з любов’ю треба йти,
Бо час летить і все в житті минеться…