Хоч ще мороз частенько залітає
Хоч ще мороз частенько залітає
Й ночує в квітах… Та уже весна!
Від радості душа в людей співає,
Бо кожна днина світла і ясна
Й повсюди квіти різнокольорові
А в небі сонце радісне й чудне!
І дні стоять чарівні і чудові
А холод скоро зовсім вже мине!
І буде тепло, сонечко пригріє,
І засміється квітами земля!
А на душі уже давно весніє,
У первоцвітах ніжаться поля.
Весна завжди прекрасна — є надія!
Що все прокинеться і оживе.
І у людей здійсниться їхня мрія,
І мир над цілим світом попливе.
І буде тихо, дуже-дуже тихо,
Лише співатимуть чарівно солов’ї.
Війна скінчиться і мине нас лихо,
Й піснями нас зустрінуть всі гаї.