Хіба для щастя так багато треба
Ось кілька гілочок мімози — диво!
Вона така прекрасна, запашна.
І я щаслива! Знаєте — щаслива!
І у моїй душі цвіте весна!
Бо що для щастя треба? Лиш увага,
Та добре слово, і душі тепло.
І в цьому є велика перевага,
Щоб у душі твоїй усе цвіло.
І хочеться тоді весь світ обняти,
Бо ти летиш у щастя на крилі.
І прагнеш ти добра всім побажати,
Щоб мир засяяв на усій Землі.
Хіба для щастя так багато треба?
Лиш гілочка мімози, та й усе…
І над тобою зацвітає небо,
І мрія в дивосвіт тебе несе.