Щоб більше не було жахіть війни
Як гарно за вікном ялинка сяє!
На ній святкові іграшки й вогні…
А у дитини тата вже немає,
Й сирітські вже для неї стали дні.
Страшна війна нікого не жалкує,
Ох, скільки болю принесла вона…
Лише вбиває, нищить і руйнує
Кривава і підступна ця війна.
А я так хочу миру, щастя й долі,
Щоб у дітей живі батьки були.
Щоб зацвітали рясно квіти в полі,
А в небесах ракети не ревли…
Я дуже хочу миру, перемоги,
Щоб більше не було жахіть війни!
Щоб нас до щастя всі вели дороги,
Щоб обнімали матінку сини
Й усі життю і світові раділи,
Й співали гарні, чарівні пісні.
Училися і щось нове творили,
А дні були чудові і ясні!