Це наше рідне, українське : збірка поезії, 2024. — 216 с.

Надія Красоткіна. Це наше рідне, українське

У цій книзі зібрані вірші про наш рідний край, його красу і неповторність; про традиції українського народу, його культуру і побут; про доброту як характерну рису українців; про українську мову, щоб розкрити перед читачем її багатство і красу, її співучість і м’якість, щирість і дотепність.

Вартість книги — 170 гривень.

4149 6293 5206 2541

Красоткіна Надія Григорівна

Виховуємо українців-патріотів
Тетяна Гавлітіна, Надія Красоткіна
Методичний посібник для 5—6 класів

Виховуємо українців-патріотів 5—6 клас : методичний посібник / Т. Гавлітіна, Н. Красоткіна / За загальною редакцією С. В. Кириленко, О. І. Кіян. — Харків : ТОВ ВБ «Інтелект України», 2019. — 232 с.

Красоткіна Надія Григорівна — Виховуємо українців-патріотів 5—6 класи Обкладинка задня Красоткіна Надія Григорівна — Виховуємо українців-патріотів 5—6 класи Обкладинка передня
Тетяна Гавлітіна, Надія Красоткіна. Виховуємо українців-патріотів 5—6 класи. Методичний посібник. Обкладинка

У методичному посібнику розміщено програмно-методичні матеріали з національно-патріотичного виховання та практичні розробки виховних занять і шкільних свят, вірші та пісні патріотичного спрямування для використання у практиці виховної роботи.

Рекомендовано для класних керівників загальноосвітніх навчальних закладів — учасників науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

Зміст

* Автор усього практичного матеріалу — Красоткіна Надія Григорівна.

Відеозаписи у виконанні та за участі Надії Красоткіної.

Перегляньте усі відеозаписи на YouTube

Відеозаписи творів Надії Красоткіної у виконанні дітей та дорослих.

Перегляньте усі відеозаписи на YouTube