Це наше рідне, українське : збірка поезії, 2024. — 216 с.

Придбати книгу

Ми діти твої, Україно. Розробки бесід з дітьми, тематичні казки та сценарії виховних заходів
Красоткіна Надія Григорівна
Посібник для вчителів початкової школи

Ми діти твої, Україно. Розробки бесід з дітьми, тематичні казки та сценарії виховних заходів. — Київ: «Початкова школа», 2001. — 160 с.

Красоткіна Надія Григорівна — Ми діти твої, Україно. Розробки бесід з дітьми, тематичні казки та сценарії виховних заходів Передня обкладинка Красоткіна Надія Григорівна — Ми діти твої, Україно. Розробки бесід з дітьми, тематичні казки та сценарії виховних заходів Задня обкладинка
Красоткіна Надія Григорівна. Ми діти твої, Україно. Розробки бесід з дітьми, тематичні казки та сценарії виховних заходів. Обкладинка

У посібнику вміщено розробки бесід з дітьми, тематичні казки та сценарії виховних заходів. Цей матеріал допоможе педагогові виховувати у молодших школярів почуття любові до Батьківщини, до рідної мови, природи рідного краю, прилучити до морально-етичних норм і правил, традиційних у народній педагогіці.

Матеріал може бути використаний не тільки на годинах спілкування з дітьми, а й на уроках рідної мови, читання, природознавства. Він допоможе дітям розширити уявлення про стосунки в людському суспільстві, про добро і зло, про красу людського буття.

Свята допоможуть згуртувати учнівський і батьківський колективи, бо для проведення залучаються як молодші школярі, так і старші учні різного віку та батьки, а також виявити здібності дітей, розкрити їхні таланти.

Зміст

Подякувати автору

4149 6293 5206 2541

Красоткіна Надія Григорівна

Відеозаписи у виконанні та за участі Надії Красоткіної.

Перегляньте усі відеозаписи на YouTube

Відеозаписи творів Надії Красоткіної у виконанні дітей та дорослих.

Перегляньте усі відеозаписи на YouTube