Це наше рідне, українське : збірка поезії, 2024. — 216 с.

Надія Красоткіна. Це наше рідне, українське

У цій книзі зібрані вірші про наш рідний край, його красу і неповторність; про традиції українського народу, його культуру і побут; про доброту як характерну рису українців; про українську мову, щоб розкрити перед читачем її багатство і красу, її співучість і м’якість, щирість і дотепність.

Вартість книги — 170 гривень.

4149 6293 5206 2541

Красоткіна Надія Григорівна

Свято в школі
Сценарії свят для школи

Школа, школа — співучий вулик дитячих мрій і захоплень! Вона живе своїм особливим життям. Це не просто приміщення, де навчаються діти, це дитяча Дзвінка Країна. Вона притягує до себе, приваблює нестримною радістю, веселим сміхом, дитячою безпосередністю, чистотою ніжної дитячої душі. Тут ростуть і навчаються школярі. Тут формуються їх характер і поведінка, словом, відбувається становлення людини, яка виходить із цих стін і йде у самостійне життя. Дитяча зоряна країна, де все вперше: урок і перерва, сміх і сльози, перемоги і невдачі, успіхи і втрати. Це все і є справжнє життя вже сьогодні, а не колись, десь там, у далекому майбутньому. А яке ж це життя, коли тільки навчання, робота та будні, будні... У житті повинні ще бути свята, які так люблять діти, так прагнуть їх проводити, бо в святі вони розкриваються з різних боків. На святі можна розкрити свої таланти, вміння співати і танцювати, можна розкрити свою душу і висловити власні почуття. Душа прагне свята, скільки б людині не було літ. А свято в школі — це особлива подія. До нього старанно готуються, а ще коли це конкурс чи змагання, то школярський дух суперництва так і бурлить, так і вирує в цій дивній і вічній Дзвінкій Країні!

Шкільне свято. Яке воно повинно бути, щоб його хотілося проводити? Хто це свято повинен готувати? Як до нього ставляться вчителі? Питань багато. А відповідь однозначна: свято повинне бути цікаве, веселе, радісне. І готувати його повинні діти з активною допомогою вчителів. Тільки тоді, коли учні братимуть безпосередню участь у його підготовці, коли займуться пошуковою роботою, в міру своїх вікових сил і можливостей, свято не тільки пройде успішно, а й принесе неабияку користь для дітей. І звичайно, всією роботою повинен мудро керувати вчитель, дитячий наставник — справжній друг і порадник. А свята у школі бувають найрізноманітніші! Головне, щоб вони несли радість : щастя для всіх, щоб давали позитивний заряд енергії. Тоді дітям і навчатись буде легше і цікавіше, і в рідну школу йтимуть вони з великим інтересом. А діти надзвичайно цікаві і допитливі, їх все захоплює, все приваблює. Тому і свята повинні проводитися на високому естетичному та художньому рівні, а ще вони повинні нести певну цікаву інформацію, тому що мають великий вплив на формування поведінки і світогляду, на смаки дітей. Звичайно, це нелегка робота — підготувати і провести цікаве свято для дітей навіть найменшого віку, але, як кажуть, гра варта свічок. Кожен такий захід у школі здружує дитячий колектив, згуртовує, об’єднує однодумців, діти тягнуться до краси, до цікавої роботи, де можна б було чогось навчитись, щось людям показати, утвердитись в колі своїх друзів як особистість. А це так важливо для дітей, особливо для підлітків, юнаків та дівчаток, які сьогодні так рано стають дорослими завдяки великій кількості одержаної з різних джерел інформації. Тому для всіх дуже важливо направити енергію учнів на щось хороше, добре, мудре, щоб залишилось у їхньому серці надовго і зігрівало людським теплом і щирістю, любов’ю і добротою, яка просто необхідна для всіх. Та й учитель від успішно проведеної роботи одержує позитивний емоційний заряд, задоволення і радість. Бо приємніше, коли ти даруєш комусь щастя, чудовий відпочинок і твоя праця приносить гарні плоди.

Свято 8 Березня — це міжнародний жіночий день. У нашій країні його святкують уже багато десятиліть і продовжують святкувати вдома, в трудових колективах і в школах. Тому, мабуть, буде цікаво ознайомитись зі сценаріями свят 8 Березня. Це свято жінки і весни. І хай буде весело і радісно від того, що жінка і весна — це дві сестрички, які так само збуджують, підносять, захоплюють, дарують щастя і радість.

Відеозаписи у виконанні та за участі Надії Красоткіної.

Перегляньте усі відеозаписи на YouTube

Відеозаписи творів Надії Красоткіної у виконанні дітей та дорослих.

Перегляньте усі відеозаписи на YouTube